ŠPORTNI PLAVALNI DAN UČENCEV 4. RAZREDA

Naš zadnji športni dan v tem šolskem letu je bil namenjen plavanju, ki so ga učenci 4. razreda že nestrpno pričakovali. Zjutraj smo se z avtobusom odpravili proti Slovenj Gradcu, kjer nas je pričakal prijetno topel bazen.

Že ob prihodu na bazen so otroci z velikim navdušenjem skočili v vodo. Kopanje je bilo pravo doživetje – sproščeno, polno smeha in veselja. Učenci so uživali v prostem plavanju, igranju z žogo in različnih vodnih igrah, ki so še dodatno popestrile dopoldne. Čas je ob vseh zabavnih dejavnostih kar prehitro minil.

Prijetno utrujeni in polni lepih vtisov, smo se peš odpravili nazaj proti šoli. Ob prihodu v šolo nas je že čakalo okusno kosilo, nato pa še popoldanske dejavnosti v okviru podaljšanega bivanja.

Športni plavalni dan je bil poln radosti in sproščenosti, ki bo vsem ostal v lepem spominu.

Zapisala razredničarka 4. razreda: Vesna Čuček